Архімандрит Онуфрій співслужив архієпископу Іларіону в Острожці

4 серпня 2019 року, в неділю 7-у після П`ятидесятниці, день пам`яті святої рівноапостольної Марії Магдалини, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Свято-Іллінську парафію селища Острожець Млинівського району, де в місцевому храмі очолив Божественну літургію.

За богослужінням владиці співслужив благочинний Млинівського благочиння протоієрей Володимир Левандовський, намісник Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), настоятель храму протоієрей Роман Жарчинський та прибуле духовенство.

Під час Малого входу архієпископ Іларіон, з благословення митрополита Київського і всієї України Епіфанія, нагородив протоієрея Романа Жарчинського черговою священичою нагородою – правом носіння хреста з прикрасами, а священик Василь Онищук був возведений до сану протоієрея.

За богослужінням архіпастир рукоположив в сан диякона випускника ВПБА іподиякона Назарія Яремчука.

По завершенні відправи владика Іларіон звернувся до громади з повчальним словом та відзначив активних парафіян Архієреськими благословенними грамотами.

За матеріалами прес-служби Рівненської єпархії