Монастирське богослужіння у неділю 6-ту після П`ятидесятниці Рівноапостольного великого князя Володимира

28 липня 2019 року Божого у неділю 6-ту після П`ятидесятниці в день пам`яті Рівноапостольного великого князя Володимира, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку чолив з благословення намісника монастиря архімандрита Онуфрія (Ляди) ієрей Сергій Баранецький у спіслужінні ієродиякона Іллі (Соцького).

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

По завершенні богослужіння братія відслужила молебень до святого великого князя Володимира.

В кінці молебню отець Сергій, виголосив повчальну проповідь, і привітав усіх присутніх хто носить ім`я святого Володимира, та подякував за спільну молитву всім прихожанам нашого монастиря.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
монастиря на Повстанських могилах