Архімандрит Онуфрій очолив богослужіння у Свято-Іоано-Богословському храмі с. Добростани

21 липня 2019 року Божого (8 липня ст.ст.), у неділю 5-ту після П’ятдесятниці, намісник Свято-Воскресенського чоловічого монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) очолив урочисті богослужіння – Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого та чин малого освячення води в своєму рідному селі у храмі на честь святого апостола і євангелиста Іоана Богослова с. Добростани Яворівського деканату Дрогобицько-Самбірської єпархії. Отцю-наміснику співлсужили насельник Гурбинської обителі ієромонах Лука (Зань), настоятель Свято-Іоано-Богословського храму протоієрей Дмитро Борейко, настоятель Свято-Покровського храму с. Родатичі Городоцького благочиння Львівсько-Сокальської єпархії протоієрей Мирослав Мартинник та клірик Гурбинського монастиря диякон Андрій Бурдик.

Богослужіння були присвячені дуже важливій події в житті парафії – з благословення священноархімандрита обителі архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона делегацією Гурбинського монастиря було передано в дар Свято-Іоано-Богословському храму ікону святої великомучениці Варвари з частичкою її нетлінних мощей.

Перед Літургією на подвір’ї церкви ікону зустрічали численні парафіяни. Хресним ходом під спів величання святій великомучениці Варварі ікону було урочисто внесено до храму та покладено на тетраподі для вшанування вірянами.

За Божественною Літургією було піднесено особливі молитви за визволення України від нашестя чужинців, за воїнів ООС (кол. АТО), за усіх полонених та за добру долю для українського народу.

Велика кількість дітей цього дня приступили до Причастя Святих Таїнств Тіла і Крові Христових.

По завершенні Літургії повчальне слово виголосив диякон Андрій Бурдик, а зі словами подяки до архімандрита Онуфрія, духовенства та усіх присутніх звернувся настоятель храму о. Дмитро.

Після цього духовенством було звершено чин малого освячення води.

Присутніх вірян було помазано благословенним єлеєм, також усі бажаючі мали змогу почерпнути святої води з цілющого джерела у Влахерні, яку отець-архімандрит привіз із Константинополя, де нещодавно перебував у складі делегації ПЦУ.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Свято-Воскресенського
Гурбинського чоловічого монастиря