Монастирське богослужіння у неділю 3-тю після П`ятидесятниці, та в день памяті Різдва Предтечі Іоана Хрестителя

7 липня  2019 року Божого в неділю 3-тю після П`ятидесятниці, у день шанування РІЗДВА ЧЕСНОГО СЛАВНОГО ПРОРОКА, ПРЕДТЕЧІ ТА ХРЕСТИТЕЛЯ ГОСПОДНЬОГО ІОАНА у Гурбинському Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських могилах було відслужено Божественну Літургію.

Богослужіння в цей недільний день очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного) та ієродиякона Іллі (Соцького).

За Літургією підносилися особливі молитви за мир в Україні та благополучне повернення наших воїнів, які відстоюють волю і незалежність України на Донбасі.

По закінченні богослужіння братія монастиря відслужила молебень до хрестителя Господнього Іоана, після чого до  всіх вірян з повчальним словом звернувся отець Онуфрій і також подякував за спільну молитву та привітав всіх з воскресним днем.

Опісля усіх вірян було помазано освяченим єлеєм.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"