Архімандрит Онуфрій молитвно відсвяткував День свого Тезоіменитства

25 червня 2019 року у день пам’яті преподобного Онуфрія Великого, у день святкування тезоіменитства намісника Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських могилах архімандрита Онуфрія (Ляди), в головному храмі обителі було звершено урочисті богослужіння.

Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужіння прот.Олега Грициняка, ієромонаха Луки (Зань), ієромнаха Марка (Лісного), ієрея Петра Майби та ієродиякона Іллі (Соцького).

На потрійній ектенії було піднесено багато особливих додаткових прохань: за визволення землі Української від нашестя чужинців, за воїнів, що волю та незалежність України захищають на Донбасі, та за Православну Церкву України.

Звичайно, що цього дня особливі прохання та молитви було піднесено і за тезоіменитого  намісника Гурбинської обителі.

Наприкінці Лутіргії духовенством було звершено святковий молебень до преподобного Онуфрія Великого. Після проспіваного величання духовенство приклалося до ікони святого.

Після відпусту з теплим словом до архімандрита Онуфрія звернувся протоієрей Олег Грициняк, який побажав наміснику у день його тезоіменитства здоров’я та  добрих плодів на ниві Христовій. «Як Господь допомагав у аскетичному подвигу вашому небесному покровителеві так і сьогодні бажаю, щоб за його молитвами допомагав і Вам у Ваших трудах. Ангел Божий приносив преподобному в пустелю Святе Причастя, а Вам бажаю, щоб ангели Божі ні на крок від Вас не відступали та завжди допомагали і охороняли Вас на нелегкому, але спасительному життєвому шляху, який Ви для себе обрали. А від нас окрім піднесених сьогодні молитов прийміть також на знак щирості побажань та братської любові цю просфору» – зазначив у своєму слові отець Олег.

Після уставного многоліття, яке виголосив ієродиякон Ілля, з вітальним словом до намісника звернувся ієромонах Марк, який вручив Йому духовну книгу – подарунок від імені братії та кліру Свято-Воскресенського монастиря.

Завершилися святкування помазуванням усіх присутніх благословенним єлеєм.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах