Монастирське богослужіння в неділю Всіх святих

24 червня  2019 року Божого в неділю Всіх святих у Гурбинському Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських могилах було відслужено Божественну Літургію.

23 червня 2019 року Божого напередодні неділі Всіх святих було відслужено всенічне бдіння.

Богослужіння в цей недільний день очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні   ієромонаха Марка (Лісного), ієродиякона Іллі (Соцького) та диякона Андрія Бурдика.

За Літургією підносилися особливі молитви за мир в Україні та благополучне повернення наших воїнів, які відстоюють волю і незалежність України на Донбасі.

Наприкінці богослужіння отець Андрій, звернувся до вірних з повчальним словом.

По закінченні богослужіння братія монастиря відслужила молебень до Всіх святих, після чого усім присутнім за спільну молитву подякував отець намісник та привітав всіх з воскресним днем.

Опісля усіх вірян було помазано освяченим єлеєм.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"