Свято-Троїцька парафія с. Крупець відсвяткувала престольне свято

17 червня 2019 року Божого Свята Православна Церква святкує День Святого Духа.

Цього дня у селі Крупець Радивилівського району Рівненської області храмове свято відзначала місцева громада Української Православної Церкви (ПЦУ). З нагоди престольного свята тут відбулись урочисті богослужіння.

По завершенні святкової утрені  було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку на запрошення настоятеля храму благочинного Радивилівського благочиння прот. Ігора Данилюка, очолив секретар Рівненської єпархії прот. Сергій Лучанін у співслужінні намісника Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських Могилах архімандрита Онуфрія (Ляди), настоятеля храму прот. Ігора Данилюка та запрошеного духовенства.

За Літургією було піднесено особливі молитви за Україну, українських воїнів та Єдину Помісну Православну Церкву України.

Під час запричасного стиха повчальну проповідь виголосив прот. Юрій Стойко.

Після відпусту Літургії було звершено традиційний Хресний хід навколо храму, під час якого було освячено зілля та окроплено вірян святою водою.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям та подякою усім жертводавцям, присутнім парафіянам і гостям престольного свята.

По завершенні богослужінь прот. Сергій привітав отця Ігоря та в його особі усіх парафіян з престольним святом храму.

Прес-Служба Радивилівського благочиння