Богослужіння у День Святої Трійці

16 червня 2019 року Божого Православна Церква святкує Свято П`ятдесятниці згадуючи подію сходження у вигляді вогненних язиків Святого Духа на апостолів та по особливому вшановуючи Пресвяту Тройцю.

Цього дня у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського чоловічого монастиря на Повстанських могилах було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного), ієрея Сергія Баранецького та ієродиякона Іллі (Соцького).

За Літургією багато присутніх вірян причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Христових.

Після Літургії згідно Церковного було відслужено велику вечірню, яка розпочалась спільним співом молитви "Царю Небесний". Вечірня у день свята П`ятдесятниці має свої відмінності у особливих проханнях на ектенії та читанні колінопреклонних молитов після співу великого прокимну.

Після відпусту отець намісник виголосив проповідь, у якій зазначив важливість для Церкви та усіх християн події, з якою пов`язане сьогоднішнє свято, привітав усіх присутніх зі святом та подякував за спільну молитву.

Завершилися святкові богослужіння традиційним для цього дня освяченням зілля, окропленням вірян святою водою та приступили до помазування благословенним єлеєм.
Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах