Монастирське богослужіння у Троїцьку батьківську поминальну суботу

14 червня 2019 року Божого, у Троїцьку батьківську поминальну суботу, у Гурбинському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершене поминальне богослужіння.

Напередодні ввечері під час вечірнього богослужіння братія обителі особливими молитвами та чинопослідуванням поминала усіх померлих Православних християн.

У суботу ж вранці у головному Воскресенському храмі монастиря було відслужено Божественну літургію яку  очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань) та ієромонаха Марка (Лісного).

Співи за Літургією виконував братський хор монастиря.

По завершенні богослужіння братією обителі була відслужина панахида за всіх від віку спочилих християн, та за тих полеглих які за віру Православну і волю України віддали своє життя.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"