Архімандрит Онуфрій взяв участь в богослужіннях та урочистостях з нагоди випуску бакалаврів та магістрів у ЛПБА

11 червня 2019 року Божого Львівська православна богословська академія святкувала випуск бакалаврів та магістрів богослів`я. З нагоди урочистого дня в житті духовної школи в Академічному храмі святителя Іоана Золотоустого була звершена Божественна Літургія. Очолив відправу Літургії очільник Львівської єпархії Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

За Божественною Літургією Митрополиту Львівському і Сокальському Димитрію співслужили запрошені на святкування архієреї: архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон та єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей.

В числі духовенства Владиці Димитрію співслужили ректор Львівської православної богословської академії протоієрей Ярослав Ощудляк, намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських могилах архімандрит Онуфрій (Ляда), насельник Гурбинської обителі ієромонах Лука (Зань), численне запрошене духовенство, зокрема викладачі, студенти та випускники у священичому сані.

За Літургією молилися студенти і випускники духовної школи, їх батьки та родичі.

Співи за богослужінням виконував Академічний хор (регент – Любов Кобилецька).

Після завершення Літургії Владика Димитрій у співслужінні архієреїв та духовенства звершив подячний молебень, піднісши молитви до Святої Тройці та святителя Іоана Золотоустого – небесного покровителя ЛПБА.

По завершенні богослужінь в академічному храмі святителя Іоана Золотоустого розпочався урочистий акт вручення дипломів та нагород. Проректор ЛПБА прот. Михайло Сивак зачитав наказ по Львівській православній богословській академії про випуск бакалаврів та магістрів, а митрополит Димитрій вручив випускникам дипломи та пам’ятні подарунки.

Зі словами привітання до випускників звернулися архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон та єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей.

В свою чергу зі словом подяки до викладачів звернулись випускники. Від магістрів – Жураківський Іван, від бакалаврів – Акуленко Андрій. Також вони подарували для бібліотеки ЛПБА добірку літератури.

На звершення Високопреосвященний Владика Димитрій звернувся із вітальним та повчальним словом до випускників, а також від імені митрополита Київського і всієї України Блаженнішого Епіфанія вручив багаторічному викладачу ЛПБА митр. прот. Володимиру Греху з нагоди його 70-ліття медаль Архистратига Божого Михаїла.

Закінчилось святкування спільним фото на паперті та святковим обідом.