Архімандрит Онуфрій очолив богослужіння в неділю 7-му після Пасхи, Свв. отців І Вселенського собору

Ввечері 08 червня 2019 року Божого, напередодні неділі 7-ої після Пасхи, в Гурбинському монастирі було звершено недільне всенічне бдіння.

09 червня 2019 року Божого, у неділю 7-му після Пасхи, святих отців І Вселенського собору, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського чоловічого монастиря на Повстанських могилах було звершено богослужіння, яке очолив намісник обителі архымандрит Онуфрій (Ляда).

Отцю наміснику співслужили ієромонах Лука (Зань), ієромонах Марк (Лісний), ієрей Сергій Баранецький та ієродиякон Ілля (Соцький).

На потрійній ектенії особливі прохання було піднесено за визволення України від нашестя чужинців, за воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі, а також за єдність православних християн України.

Також цього недільного дня братія відслужила недільний молебень.

На сам кінець богослужіння архімандрит Онуфрій виголосив повчальну недільну проповідь, подякував усім за спільну молитву та привітав з воскресним днем.

На завершення усіх пристуніх було помазано благословенним єлеєм та виголошено уставне многоліття.
Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
монастиря на Повстанських могилах