Монастирське богослужіння у 15-ту неділю по Пятидесятниці

13 вересня 2015 року Божого Cвята Православна Церква святкує Покладення чесного пояса Пресвятої Богородиці (395-408). Сщмч. Кипріана, єп. Карфагенського (258). Свт. Геннадія, патр. Царгородського (471).

В цей  недільний день у Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських Могилах було відслужено вечірню відправу та божественну Літургію, яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієрея Романа Сєткіна, - викладача Рівненської Духовної Семінарії.

По завершенню літургії був відслужений молебень до дня пямяті Покладення чесного пояса Пресвятої Богородиці.

Після закінчення молебню отець Роман виголосив повчальну проповідь. Де наголосив на двох найбільших заповідях любові, які були дані людству самим Господом. А також закликав усіх вірних виховувати в собі цю чесноту, завдяки якій ми можемо сподобитися Царства Небесного.

Із завершальним словом до вірян звернувся отець Онуфрій, він подякував братії та усім присутнім гостям  за спільну молитву привітавши вірян з прийняттям  святих Христових Тайн у цей воскресний день.

Також у цей воскресний день Гурбинський монастир відвідали парафіяни Свято-Параскевського храму села Солонів. Адже отець Онуфрій більше року очолював цю парафію й надалі є настоятелем цього храму. У свою чергу віряни Солонева привітали свого отця з опікою над Свято-Воскресенським монастирем. Й побажали сил, натхнення у нелегкій праці у винограднику Христовому.

Зустріч з парафіянами завершилась проведенням екскурсії по святиням монастиря.
Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"