Монастирське богослужіння у день свята Вознесіння Господнього

6 червня 2019 року Божого коли Cвята Церква святкує дванадесяте Господське свято Вознесіння Господнє, в цей святковий день у Гурбинському Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських Могилах було звершино святкову Божественну літургію.

Літургійне богослужіння з благословення намісника архімандрита Онуфрія (Ляди) очолив ієромонах Лука (Зань) у співслужінні ієромонаха Марка (Лісного) та ієродиякона Іллі (Соцького).

За Літургією підносилися особливі молитви за мир в Україні та благополучне повернення наших воїнів, які відстоюють волю і незалежність України на Донбасі.

В кінці літургії братією  було відправлено святковий молебень, також цього святкового дня усі присутні приклалися до ікони Вознесіння Господнього та помазалися освяченим єлеєм.

По завершенні молебню ієромонах Марк виголосив повчальну проповідь, подякував присутнім за спільну молитву та привітав усіх з святом Вознесіння Господнього.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах