Архімандрит Онуфрій очолив богослужіння в Неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого.

2 червня 2019 року Божого у неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку чолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного) та ієрея Сергія Баранецького.

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

По завершенні богослужіння братія відслужила недільний молебень.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
монастиря на Повстанських могилах