Монастирське богослужіння в день переполовення П`ятдесятниці та перенесення мощів свт. Миколая із Мир Лікійських у Барі (1087)

22 травня 2019 року Божого, у свято переполовення П`ятдесятниці та перенесення мощів свт. Миколая із Мир Лікійських у Барі (1087) ,  у головному  храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив з благословення намісника монастиря архімандрита Онуфрія (Ляди) ієромонах Лука (Зань) у співслужінні ієромонаха Марка (Лісного).

За богослужінням було піднесено особливі молитви за визволення від нашестя чужинців та за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави на Донбасі.

По завершенні Літургії братією монастиря  було відслужено молебень до святителя Миколая.

В кінці молебню отець Марк, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з святковим  днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах