Архімандрит Онуфрій взяв участь в конкурсій комісії яка визначала переможців конкурсу "Писанкові барви Здолбунівщини"

З ініціативи голови Здолбунівської районної ради Олега Дацюка з березня цього року в районі проводиться конкурс по виготовленню найкращої Великодньої писанки "Писанкові барви Здолбунівщини".

Сьогодні 22 квітня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по визначенню переможців. Оцінювали  писанки Артур Мартиненко – голова конкурсної комісії, директор КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім..А.І.Мартиненка», Наталія Дробот – заступник директора художньої школи, майстер-писанкар, Ірина Кухар – майстер-писанкар та архімандрит Онуфрій (Ляда) намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах.

Великодня писанка – давній символ українського народу. Кожен її елемент має важливе значення і сакральний зміст. Всі навчальні заклади, які взяли участь в конкурсі,  представили цікаві та неповторні писанки.

Члени конкурсної комісії детально проаналізували кожну писанку, дотримання технології виконання, звернули увагу на відповідність символів, кольорів,  відзначили найкращі роботи та визначили переможців.

Переможці отримають грошові премії від голови районної ради Олега Дацюка.

Виставка писанок, оголошення та нагородження переможців конкурсу “Писанкові барви Здолбунівщини” відбудеться  30 квітня 2019 року в ході проведення заходів  з нагоди відзначення 75-ої річниці Гурбенського бою.

За інформацією: Здолбунівської Районної Ради