Монастирське богослужіння у 5-ту неділю Великого Посту, прп. Марії Єгипетської

13 квітня 2019 року Божого, напередодні неділі пятої великого посту, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено недільне всенічне бдіння.

14 квітня 2019 року Божого у 5-ту неділю Великого посту та в день памяті Прп. Марії Єгипетської у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено  Божественну Літургію святителя Василія Великого, яку очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Марка (Лісного) та ієрея Сергія Баранецького.

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів, що отримали поранення у зоні проведення АТО.

Цього недільного дня багото парафіян причастилися Святих Христових Таїн

По завершенні богослужіння братія відслужила недільний молебень.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-Служба Свято-Воскресенського Гурбинського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах