Монастирське богослужіння в четверту неділю Великого Посту у свято Благовіщення Пресвятої Богородиці

У недільний день 7 квітня 2019 року Божого, у четверту неділю Великого посту у свято Благовіщення Пресвятої Богородиці ,  у головному  храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив з благословення намісника монастиря архімандрита Онуфрія (Ляди) ієромонах Лука (Зань) у співслужінні ієрея Сергія Баранецького.

За богослужінням було піднесено особливі молитви за визволення від нашестя чужинців та за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави на Донбасі.

По завершенні Літургії братією монастиря  було відслужено молебень до Пресвятої Богородиці.

В кінці молебню отець Лука, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з святковим  днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах