Монастирське богослужіння у 3-тю неділю Великого Посту, Хрестопоклонну

Ввечері 30 березня 2019 року Божого (17 березня за ст. ст.), напередодні неділі 3-ої Великого Посту, у Гурбинському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершено всенічне бдіння, яке, з благословення намісника, очолив ієромонах Марк (Лісний) у співслужінні диякона Андрія Бурдика.

Під час всенічного бдіння, згідно Церковного Уставу, після великого славослів`я, під спів трисвятої пісні «Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас» на тетрапод урочисто було винесено для поклоніння Чесний і Животворчий Хрест Господній.

31 березня 2019 року Божого (18 березня за ст. ст.), у неділю 3-тю Великого Посту, Хрестопоклонну, в Свято-Воскресенському храмі Гурбинської обителі було звершено Божественну Літургію святителя Василія Великого. З благословення намісника очолив богослужіння ієрей Сергій Баранецький, якому співслужив диякон Андрій Бурдик.

За Божественною Літургією були піднесені особливі прохання про справедливі вибори Глави Української держави, за мир та єдність в Україні та за воїнів, які захищають волю та незалежність нашої Держави на Донбасі.

На запричасному стиху диякон Андрій Бурдик виголосив проповідь.

На завершення духовенство та віряни під спів «Хресту Твоєму поклоняємось, Владико,...» звершили поклоніння Чесному Хресту.

Прес-служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах