Вітання наміснику Гурбинського монастиря від братії та кліру з нагоди Дня народження

Ваше Високопреподобіє!

Вітаємо Вас, дорогий наш наміснику,

Всечесний отче Онуфрію,

із Днем Вашого народження!

Прийміть сьогодні від нас у якості духовного подарунка наші щирі молитви до Всемилостивого Бога за Ваше здоров`я, за благоденственне і мирне життя, за добрий успіх у Ваших справах по розбудові Гурбинської обителі та Помісної Православної Церкви України!

Нехай Всещедрий Господь дарує Вам достаток плодів земних і все, що Вам у Вашому житті та служінні Богові необхідне, нехай повсякчасно укріпляє Вас на дорозі спасіння, впевнено йдучи якою Ви ведете за собою нас та усю свою паству!

Хай Ангели Божі завжди співслужать Вам та супроводжують Вас на усіх життєвих стежках!

Возносимо свої молитви, щоб Господь благословив цей черговий рік Вашого життя, що його сьогодні починаєте, і всі дні життя Вашого!

Многая і благая літа Вам, дорогий наш отче-ігумене!

З повагою та любов`ю у Христі Ісусі
Вашого Високопреподобія смиренні послушники