Ігумен Онуфрій очолив богослужіння 1-ої неділі Великого Посту, Торжество Православ`я

17 (4) березня 2019 року Божого, у 1-шу неділю Великого Посту, Торжество Православ`я, у Гурбинському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було відслужено Божественну Літургію святителя Василія Великого, яку очолив намісник обителі ігумен Онуфрій (Ляда).

За богослужінням йому співслужили ієромонах Марк (Лісний), ієрей Сергій Баранецький та диякон Андрій Бурдик.

З благословення намісника о. Андрій виголосив повчальну проповідь.

Після відпусту Літургії духовенством було відслужено особливий святковий молебень Торжества Православ`я, під час якого возвеличувалася православна віра, виголошувалися многоліття усім, хто сьогодні трудиться фізично та духовно на благо Православної Церкви, а також згадувалися усі від віку отці та вчителі Церкви, царі і цариці, патріархи, єпископи та усі, хто ревно відстоював віру православну.

Наприкінці молебню духовенством було освячено нову святиню Гурбинського монастиря – ікону святої праведної цариці Феодори з частичкою облачення, в якому покоїлися її мощі.

Під спів гімну святого Амвросія Медіоланського "Тебе Бога хвалимо" віряни приступили до цілування святих ікон Христа Спасителя та Пресвятої Богородиці та помазування благословенним єлеєм.

На завершення до присутніх з вітальним та повчальним словом звернувся о. Онуфрій. Намісник привітав усіх присутніх зі святом Торжества Православ`я та подякувавши за спільну молитву побажав усім спасительного для душі проведення часу Великого Посту, Перша седмиця якого з Божою допомогою вже минула.

Прес-служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах