Ігумен Онуфрій очолив велике повечір`я з читанням покаяльного канону преподобного Андрія Критського у с. Буща.

11 березня 2019 року Божого , у понеділок першої седмиці Святої Чотиридесятниці, у свято-Михайлівському храмі села Буща було звершено Велике повечір`я з читанням першої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.

Богослужіння очолив намісник обителі ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного).

По завершенні Великого повечір`я, братія відслужила заупокійну літію, де  були піднесені молитви за спокій душ усіх парафіян храму, та загиблими борцями за Незалежність України, які віддали своє життя у боях на Майданах та на Донбасі.

В кінці богослужіння отець Онуфрій звернувся до парафіян з повчальним словом.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"