Монастирське богослужіння в неділю сиропусну, прощену.

Ввечері 9 березня 2019 року Божого, напередодні неділі сиропусної у Свято-Воскресенському Гурбинському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершено всенічне бдіння яке очолив з благословення намісника ієромонах Марк (Лісний) у співслужінні братії монастиря. Співи за богослужінням виконував братський хор монастиря.

У недільний день 10 березня 2019 року Божого, у неділю сиропусну, прощену,  у головному  храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань).

За богослужінням було піднесено особливі молитви за визволення від нашестя чужинців та за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави на Донбасі.

По завершенні Літургії братією монастиря  було відслужено традиційний недільний молебень.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах