Монастирське богослужіння в неділю м`ясопусну, про Срашний Суд.

Ввечері 2 березня 2019 року Божого, напередодні неділі м`ясопусної у Свято-Воскресенському Гурбинському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершено всенічне бдіння яке очолив з благословення намісника ієромонах Марк (Лісний) у співслужінні братії монастиря. Співи за богослужінням виконував братський хор монастиря.

У недільний день 3 березня 2019 року Божого, у неділю м`ясопусну, про Страшній Суд,  у домовому Трьохсвятительському храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив з благословення намісника монастиря ігумена Онуфрія (Ляди) ієромонах Лука (Зань) у співслужінні ієромонаха Марка (Лісного).

За богослужінням було піднесено особливі молитви за визволення від нашестя чужинців та за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави на Донбасі.

По завершенні Літургії братією монастиря  було відслужено традиційний недільний молебень.

В кінці молебню отець Марк, виголосив проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах