Монастирське богослужіння в неділю про Митаря і Фарисея

Ввечері 16 лютого 2019 року Божого, напередодні неділі 38-мої після П`ятдесятниці, у Свято-Воскресенському Гурбинському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершено всенічне бдіння яке очолив з благословення намісника ієрей Сергій Баранецький у співслужінні братії монастиря. Співи за богослужінням виконував братський хор монастиря.

У недільний день 17 лютого 2019 року Божого, у неділю 38-му після П`ятидесятниці, про Митаря і Фарисея,  у домовому Трьохсвятительському храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив з благословення намісника монастиря ігумена Онуфрія (Ляди) ієромонах Марк (Лісний) у співслужінні ієрея Сергія Баранецького та ієродиякона Іллі (Соцького).

За богослужінням було піднесено особливі молитви за визволення від нашестя чужинців та за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави на Донбасі.

По завершенні Літургії братією монастиря  було відслужено традиційний недільний молебень.

В кінці молебню отець Марк, виголосив проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах