Вітання ієрею Сергію Баранецькому з нагоди хіротонії в сан пресвітера

15 лютого 2019 року Божого (2 лютого ст.ст.) у день свята Стрітення Господнього, в Свято-Покровському соборі м. Рівне Високопреосвященним архієпископом Рівненським і Острозьким Іларіоном за святковою Божественною Літургією було звершено хіротонію клірика Гурбинського монастиря диякона Сергія Баранецького в сан пресвітера.

З цієї нагоди намісник Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських могилах ігумен Онуфрій (Ляда) з братією та кліром монастиря щиро вітають новопоставленого ієрея Сергія з прийняттям другого ступеня священства та бажають йому Божого благословення у його трудах на ниві Христовій, покровительства Пресвятої Богородиці у справі примноження добрих плодів у винограднику, що його насадила Правиця Господня, та сподвижництва всіх святих у проповідуванні Слова Божого і розбудові Православної Церкви України.

Разом з усією повнотою нашої Церкви вітаємо Вас, дорогий отче Сергіє, словами "Аксіос! Аксіос! Аксіос!"

Прес-служба Гурбинського
Свято-Воскресенського монастиря