Святкові богослужіння у день свята Стрітення Господнього

15 лютого 2019 року Божого (2 лютого ст.ст.) у день свята Стрітення Господнього, в головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено уставні святкові богослужіння – Божественну Літургію святителя Іоана Златоустого, чин малого освячення води та чин освячення свічок.

Очолив богослужіння намісник обителі ігумен Онуфрій (Ляда), якому співслужили ієромонах Лука (Зань), ієромонах Марк (Лісний), ієродиякон Ілля (Соцький) та диякон Андрій Бурдик.

За богослужінням молилися прихожани монастиря з навколишніх сіл, м. Здолбунова, м. Рівного, а також паломники з м. Львова.

Після традиційного чину малого освячення води та освячення свічок, які цього дня віряни приносять до храму, диякон Андрій Бурдик з благословення намісника виголосив повчальну проповідь.

Також до присутніх звернувся намісник обителі о. Онуфрій. Привітавши вірян зі святом він подякував усім за спільну молитву, після чого помазав усіх благословенним напередодні за всенічним бдінням єлеєм.

Завершилися урочисті богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Гурбинського
Свято-Воскресенського монастиря