Всенічне бдіння напередодні свята Стрітення Господнього

Ввечері 14 лютого 2019 року Божого (1 лютого ст.ст.), напередодні свята Стрітення Господнього, в трапезному Трьохсвятительському храмі Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських могилах було звершено всенічне бдіння, яке очолив намісник обителі ігумен Онуфрій (Ляда). Йому співслужили ієромонах Лука (Зань), ієромонах Марк (Лісний), диякон Андрій Бурдик та диякон Сергій Баранецький.

Співи за богослужінням виконував братський хор монастиря.

На літії після триразового співу тропаря свята отець-намісник благословив хліб, пшеницю, вино та єлей. Традиційно під час канону після полієлею присутніх вірян та братію було помазано цим благословенним єлеєм та роздано усім благословенні хліб та вино для споживання та підкріплення сил.

Після відпусту отець Онуфрій подякував усім за спільну молитву та запросив до завтрашнього урочистого богослужіння.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря.