Велике поповнення в екстер’єрі храму – встановлено вікна і двері!

З 10 серпня по 18 серпня 2015 року Божого у Свято-Воскреснському чоловічому монастирі, а саме в самому серці обителі – Воскресенському храмі, було встановлено робітниками з с. Дермань Здолбунівського району прекрасні вхідні двері та вікна. Зокрема було встановлено головні вхідні та двоє бокових дверей, а також 47 вікон.

Ця непосильна лепта була складена за сприяння правлячого архієрея Рівненсько-Острозької єпархії  і Священноархімандрита монастиря - архієпископа Іларіона та стараннями намісника обителі ігумена Онуфрія (Ляди).

Братія з намісником ще раз і ще раз переконуються, що всемилостива опіка Воскреслого Христа Спасителя незримо перебуває над нашим монастирем і дійсно неймовірно непосильні (по можливостях монастиря), звершуються діла-обнови головного храму.

Дивні діла твої Господи!
Слава Тобі, що не залишаєш нас!!!