Неділя 34-та після П`ятидесятниці. Після Богоявлення. Собор Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана

У недільний день 20 січня 2019 року Божого, у неділю 34-ту після П`ятидесятниці, після Богоявлення у собор Предтечі і Хрестителя Іоана у головному храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієродиякона Іллі (Соцького) та диякона Сергія Баранецького.

За богослужінням було піднесено особливі молитви за визволення від нашестя чужинців та за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави на Донбасі.

По завершенні Літургії братією монастиря  було відслужено традиційний недільний молебень.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх зі святом і Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах