Ігумен Онуфрій очолив богослужіння в день свята Богоявлення

19 січня 2019 року Божого, в день Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, у Гурбинському Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських Могилах було звершино Божественну літургію свт. Іоана Золотоустого та освячення води, богослужіння очолив намісник обителі ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного), ієродиякона Іллі (Соцького) та диякона Сергія Баранецького.

Напередодні свята, 18 січня ввечері, братія відслужила Всенічне бдіння.

По завершенні богослужіння ігумен Онуфрій звернувся до вірних з повчальним словом в якому розкрив суть свята Богоявлення. Після цього братія під спів тропаря «Глас Господній над водами лунає...» вийшла на середину храму, де освятила воду.

Цього зимового дня багато вірних прийшли до храму, щоби взяти участь в святочному Богослужінні і набрати Богоявленської води – Святої Агіасми.

Після завершення Великого освячення води отець Онуфрій із братією окропили святою водою та помазали освяченим єлеєм всіх присутніх.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах