Анонс: В день свята Богоявлення Архієпископ Рівненський і Осторозький Іларіон очолить освячення води на озері в с. Святе Здолбунівського району

Дорогі у Христі брати і сестри! Вже другий рік поспіль стало доброю традицією 19 січня в день свята Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса Нашого Ісуса Христа, на Здолбунівщині саме в тій частині нашого району, де в роки Другої світової війни діяла УПА, в невеличкому, загубленому в лісах селі з унікальною назвою Святе, освячувати воду.

Цього року для нас цей день буде особливим адже богослужіння очолить архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, Священноархімандрит Гурбинського монастиря. у співслужінні братії обителі та духовенства єпархії у присутності представників органів місцевої влади та поважних гостей.

Також цього сявткового дня всіх присутніх будуть пригощати справжнім козацьким кулішем та гарячим чаєм.

Всі будуть мати змогу перевдягнутися та зіргрітись у пункті обігріву.

Дорогі друзі запрошуємо усіх почерпнути Божественної благодаті, яка дається нам через Богоявленську воду, та оздоровитися тілесно і духовно.

Давайте разом насодимося прекрасною природою та історичними повстанськими місцями Здолбунівщини.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах