Монастирське богослужіння у 13-ту неділю по Пятидесятниці

30 серпня Cвята Православна Церква святкує Мч. Мирона, пресвітера (250). Прп. Аліпія, іконописця Печерського, у Ближніх печерах (бл. 1114). Мчч. Павла, Юліанії та ін. (бл. 273). Мчч. Фірса, Левкія, Короната і воїнів їхніх (249-251). Мч. Патрокла (270-275). Мчч. Стратона, Филипа, Євтихіана і Кипріана (бл. 303). Свенської ікони Божої Матері (1288).

У суботу ввечері у Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на "Повстанських Могилах" було відслужено  Вечірнє богослужіння.

А в сам недільний день Божественну Літургію, яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні насельника монастиря ієродиякона Євсевія (Качмара).

На запричасному стиху, з благословення намісника монастиря, проповідь виголосив ієродиякон Євсевій.

По завершенні літургії був відслужений недільний молебень.

По завершенні молебню отець Онуфрій виголосив повчальну проповідь, також у свою чергу намісник подякував братії, та присутнім за спільну молитву і привітав усіх прихожан з воскресним днем.
Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"