Монастирське богослужіння в день свята Обрізання Господнього та Свт. Василія Великого, архієп. Кесарії Кападокійської(379). Свт. Петра Могили, митрополита Київського і Галицького, та всії Руси(1647)

У понеділок 14 січня 2019 року Божого, свята Православна Церка святкує свято Обрізання Господнього та вшановує великих святителів Василія Великого, архієп. Кесарії Кападокійської(379). Свт. Петра Могили, митрополита Київського і Галицького, та всії Руси(1647). В цей день  у домовому Трьохсвятительському  храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань)та ієромонаха Марка (Лісного).

За богослужінням було піднесено особливі молитви за визволення від нашестя чужинців та за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави на Донбасі.

Наприкінці Літургії духовенством було відсліжено молебень на новий рік під час якого підносилися особливі прохання за щасливий і благополучний наступний 2019-й рік для України та її народу

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з святковим днем,  подякував за спільну молитву.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах