Ігумен Онуфрій співслужив архієпископу Іларіону в день свята Собору Пресвятої Богородиці у Свято-Покровському соборі

08 січня, в день Собору Пресвятої Богородиці, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон очолив Божественну літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Рівне.

Його Висопреосвященству співслужив єпископ Рівненський і Волинський  Гавриїл (Кризина), настоятель Свято-Стефанівської прафії м.Рівне (Грабник) протоієрей Данило Бринчак, намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) та соборне духовенство.

Після Євангельського читання протоієрей Роман Довбета зачитав Різдвяне Послання архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона.

По завершенні літургії був відслужений молебень до Пресвятої Богородиці після якого владика Іларіон привітав паству із святом Різдва Христового. Також архієрей виголосив слова вітання з нагоди отриманням Томосу: «Багато хто з православних українців жили і мріяли дочекатися сьогоднішнього дня, коли ми об`єнавшись у єдину Церкву отримали Томос про її визнання. Це відбулося в тому числі за молитвами сонму святих угодників церкви Христової, які - як і самі зазнавали поневірян, так і бачивши багатостолітнє поневіряння нашого народу, підносили свої молитви за наше становлення біля престолу Всевишнього. Сьогоднішнє наше співслужіння з єпископом Гавриїлом показує, що наше об`єднання є дієвим і Святе Причастя є цьому підтвердженням».

В свою чергу єпископ Гавриїл (Кризина) подякував владиці Іларіону за запрошення та привітав вірян з Різдвом Христовим.

Прес-служба Рівненської єпархії.