Урочисте Монастирське Богослужіння в день Різдва Христового

7 січня 2019 року, з нагоди величного свята - Різдва Господа нашого Ісуса Христа у Гурбинському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було відслужив урочисту Божественну Літургію.

Святкове Богослужіння очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Заня), ієромонаха Марка (Лісного), ієродиякона Іллі (Соцького) та диякона Сергія Баранецького.

Після прочитання Євангелії ігумен Онуфрій зачитав Різдвяне послання Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, до духовенства та віруючих Української Православної Церкви України.

За літургією були піднесенні додаткові прохання про мир в Україні та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

Цього святкового дня багато людей приступили до причастя Святих Дарів .

На закінчення богослужіння намісник монастиря від імені насельників та від себе особисто привітав парафіян з радісним святом Христового народження, побажав усім щедрих ласк і помочі від новонародженого Богонемовляти Христа Спасителя.

Потім братія та усі присутні проспівали колядки чим прославили народження Спасителя.

Також цього святкового дня усіх присутніх було помазано освяченим єлеєм.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"