Монастирське богослужіння неділі 32-гої після П`ятидесятниці, перед Різдвом Христовим.

Ввечері 5 січня 2019 року Божого, напередодні неділі 32-гої після П`ятдесятниці, у Свято-Воскресенському Гурбинському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершено всенічне бдіння яке очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні братії монастиря. Співи за богослужінням виконував братський хор монастиря.

У недільний день 6 січня 2019 року Божого, у неділю 32-гу після П`ятидесятниці, у домовому Трьохсвятительському  храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного), ієродиякона Іллі (Соцького) та диякона Сергія Баранецького.

За богослужінням було піднесено особливі молитви за визволення від нашестя чужинців та за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави на Донбасі.

По завершенні Літургії братією монастиря  було відслужено традиційний недільний молебень.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах