Монастирське богослужіння в день Успіння Пресвятої Богородиці

28 серпня Свята Православна Церква вшановує память УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ ВЛАДИЧИЦІ НАШОЇ БОГОРОДИЦІ І ПРИСНОДІВИ МАРІЇ.
Ікони Софії, Премудрості Божої ( Новгородської). Шановані ікони Успіння Божої Матері: Києво-печерська (1073), Бахчисарайська, Овинівська (1425), Псково Печерська (1472), Семигородна (XV) та Пюхницька (XVI). Моздоцької (XIII), Ацкурської (I), Цилканської (IV), Влахерської (Груз.), Володимиро-Ростовської (XII), Гаєнатської (XIII), Чухломської (XIV), Сурдезької (1530), Тупичевської (XVII) ікон Божої Матері.

У четвер ввечері у Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було відслужено Всенічне Бдіння.

За вечірнім богослужінням була звершена Літія, під час якої відбулося благословення хлібів, пшениці, вина та єлею.

Під час полієлею
вірян було помазано  освяченим єлеєм.

А в самий святковий день Божественну літургію, яку
очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні насельника монастиря ієродиякона Євсевія (Качмара).

По завершенні літургії братія відслужила cвятковий молебень та молебень перед початком навчання дітей токож усіх дітей було окроплено святою водою.

В кінці відправи отець Онуфрій,
виголосив проповідь на тему свята,  подякував всім за спільну молитву та привітав усіх зі святковим днем.

Також цього дня на запрошення  ігумена Дмитра (Ющака), намісник монастиря відвідав Свято-Успенський собор м. Здолбунів, де за Божественною Літургією співслужив собору духовенства які в цей день прибули на храмове свято. Під час запричасного стиха ігумен Онуфрій виголосив повчальну проповідь.

По завершенні богослужіння відбувся хресний хід навколо храму з читанням чотирьох євангелій та окроплення усіх присутніх освяченою водою.

В кінці хресного ходу, настоятель храму ігумен Дмитро, подякував духовенству, гостям та всім присутнім за спільну молитву і привітав усіх з храмовим святом.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"