Архієпископ Іларіон очолив богослужіння у Свято-Воскресенському Гурбинському монастирі у день вшанування пам`яті святителя Спиридона Тримифунтського

25 грудня 2018 року Божого (12 грудня ст.ст.) у день пам`яті святителя Спиридона, єпископа Тримифунтського, чудотворця, в головному храмі Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря було звершено святкові богослужіння, які очолив священноархімандрит обителі Високопреосвященний архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон. Владиці співслужили намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) та запрошене духовенство.

Під час Божественної Літургії на малому вході Владика нагородив кліриків єпархії черговими богослужбовими нагородами:
- правом носіння камилавки настоятеля храму на честь преподобної Параскеви Сербської с. Пустомити Гощанського благочиння Рівненської єпархії ієрея Петра Майбу;
- правом носіння подвійного ораря кліриків Гурбинського монастиря ієродиякона Іллю (Соцького) та диякона Сергія Баранецького.

Після Літургії було відслужено молебень до святителя Спиридона перед шанованою іконою з частичкою взуття з мощей святого, яка є однією із святинь Гурбинського монастиря.

Після відпусту Владика Іларіон звернувся до присутніх вірян з вітальним та повчальним словом, а також вручив медалі "За жертовність та любов до України" ігумену Онуфрію та меценатам і благодійникам.

Зі словами подяки до архієрея звернувся намісник обителі, який у свою чергу від імені братії монастиря та від імені всіх присутніх подякував Владиці Іларіону за звершене богослужіння, за вручені нагороди та за повчальне архіпастирське слово.

Завершилися святкування уставним многоліттям.

Прес-служба Свято-Воскресенського
Гурбинського монастиря