Монастирське богослужіння неділі 30-ої після П`ятидесятниці

Ввечері 22 грудня 2018 року Божого, напередодні неділі 30-ої після П`ятдесятниці, у Свято-Воскресенському Гурбинському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершено всенічне бдіння яке очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні братії монастиря. Співи за богослужінням виконував братський хор монастиря.

У недільний день 23 грудня 2018 року Божого, у неділю 30-ту після П`ятидесятниці, у домовому Трьохсвятительському  храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Марка (Лісного), ієродиякона Іллі (Соцького) та диякона Сергія Баранецького.

За богослужінням було піднесено особливі молитви за визволення від нашестя чужинців та за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави на Донбасі.

По завершенні Літургії братією монастиря  було відслужено традиційний недільний молебень.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах