У день пам`яті святителя Миколая Чудотворця Архієпископ Іларіон та ігумен Онуфрій відвідали Рівненський обласний навчально-реабілітаційний центр

19 грудня 2018 року Божого, в день пам`яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця, священноархімандрит Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря на Повстанських могилах архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон у супроводі намісника обителі ігумена Онуфрія (Ляди) відвідали Рівненський обласний навчально-реабілітаційний центр, де відбувся традиційний святковий концерт.

Центр створений з метою реалізації права на освіту дітей з особливими освітніми потребами, зумовленими тяжкими порушеннями мовлення та основним завданням якого є забезпечення права дітей із складними вадами розвитку на здобуття відповідного рівня дошкільної та загальної середньої освіти.

Юні вихованці, як і завжди, взяли активну участь у святковому концерті, після якого до присутніх зі словами вітання звернулися запрошені гості та меценати, зокрема Владика Іларіон.

У свою чергу зі словами подяки усім гостям вітання висловила директор навчально-реабілітаційного центру Алла Євгенівна Ярмошевич.

На завершення Владика Іларіон та отець Онуфрій разом із відомою меценаткою, директором торгової марки "Євротон", Ярославою Юріївною Острожчук роздали усім дітям-вихованцям навчально-реабілітаційного центру подарунки від імені святого Миколая.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах