Монастирське богослужіння в день пам`яті Святителя Миколая Мирлікійського чудотворця

19 грудня 2018 року Божого, в день пам`яті святого Святителя Миколая чудотворця у Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських Могилах в Трьохсвятительському домовому храмі було відслужено Божественну літургію яку очолив, з благословення намісника монастиря ігумена Онуфрія (Ляди), ієромонах Марк (Лісний) у співслужінні ієродиякона Іллі (Соцького).

За літургією були піднесені додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та прохання про єдність Української Православної Церкви.

По завершенні Літургії братія монастиря відслужина святковий молебень до Святого Миколая чудотворця.

В кінці богослужіння зі словами повчальної проповіді до вірних звернувся отець Марк та привітав зі святом всіх присутніх. А також було вручено всім вірянам солодкі подарунки в честь сьогоднішнього свята.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"