Ігумен Онуфрій очолив богослужіння неділі 28-ї після П`ятидесятниці

Ввечері 8 грудня 2018 року Божого, у Свято-Воскресенському Гурбинському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершено всенічне бдіння яке очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні братії монастиря.

У недільний день, 9 грудня 2018 року Божого, у домовому Трьохсвятительському храмі Свято-Воскресенського монастиря обителі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного), ієродиякона Іллі (Соцького) та диякона Сергія Баранецького.

За богослужінням було піднесено особливі молитви за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави в зоні проведення АТО та за створення єдиної Помісної Української Православної Церкви, за Святішого Патріарха Варфоломія, за Президента і Верховну Раду України, за перемогу та збереження життя українського воїнства, настання миру й благополуччя у нашій Батьківщині.

По завершенні Літургії братією монастиря на чолі з намісником було відслужено водосвятний молебень.

В кінці молебню отець Онуфрій виголосив повчальну недільну проповідь подякував братії, гостям та усім присутнім за спільну молитву і привітав усіх з Воскресним днем.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах