Монастирське богослужіння в день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці

Ввечері 03 грудня 2017 року Божого, напередодні  свята Введення в храм Пресвятої Богородиці у домовому Трьохсвятительському храмі Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах було звершено святкове всенічне бдіння.

Відправу всенічного бдіння очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні братії монастиря у священному сані. Співи за богослужінням виконував братський хор монастиря.

4 грудня 2017 року Божого коли Свята Православна Церква вшановує Введення в храм Пресвятої Владичиці Нашої Богородиці і Приснодіви Марії в цей святковий день у Трьохсвятительському храмі Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських Могилах було відслужено божественну літургію, яку звершив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного), ієродиякона Іллі (Соцького) та диякона Сергія Баранецького.

За богослужінням було піднесено особливі молитви за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави в зоні проведення АТО та за створення єдиної Помісної Української Православної Церкви, за Святішого Патріарха Варфоломія, за Президента і Верховну Раду України, за перемогу та збереження життя українського воїнства, настання миру й благополуччя у нашій Батьківщині.

Також цього святкового дня братія відслужила молебень до Пресвятої Богородиці.

Після молебню намісник виголосив повчальну проповідь привітав усіх присутніх зі святковим днем та помазав усіх присутніх освяченим єлеєм.
Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах