Ігумен Онуфрій очолив богослужіння неділі 27-ї після П`ятидесятниці

Ввечері 1 грудня 2018 року Божого, у Свято-Воскресенському Гурбинському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершено всенічне бдіння яке з благословення намісника монастиря очолив ієромонах Марк (Лісний).

У недільний день, 2 грудня 2018 року Божого, у домовому Трьохсвятительському храмі Свято-Воскресенського монастиря обителі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного), диякона Андрія Бурдика, ієродиякона Іллі (Соцького) та диякона Сергія Баранецького.

За богослужінням було піднесено особливі молитви за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави в зоні проведення АТО та за створення єдиної Помісної Української Православної Церкви, за Святішого Патріарха Варфоломія, за Президента і Верховну Раду України, за перемогу та збереження життя українського воїнства, настання миру й благополуччя у нашій Батьківщині.

По завершенні Літургії братією монастиря на чолі з намісником було відслужено водосвятний молебень.

З благословення намісника проповідь виголосив диякон Андрій Бурдик.

В кінці молебню отець Онуфрій подякував братії, гостям та усім присутнім за спільну молитву і привітав усіх з Воскресним днем.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"