всі новини >>>

Монастирське богослужіння в неділю 26-ту після П`ятидесятниці

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах
Ввечері 24 листопада 2018 року Божого, у Свято-Воскресенському Гурбинському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершено всенічне бдіння.


У сам недільний день, 25 листопада 2018 року Божого, у головному Свято-Воскресенському храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив з благословення намісника монастиря ігумена Онуфрія (Ляди) ієромонах Лука (Зань) у співслужінні ієромонаха Марка (Лісного).

За богослужінням було піднесено особливі молитви за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави в зоні проведення АТО та за створення єдиної Помісної Української Православної Церкви, за Святішого Патріарха Варфоломія, за Президента і Верховну Раду України, за перемогу та збереження життя українського воїнства, настання миру й благополуччя у нашій Батьківщині.

Наприкінці богослужіння отець Марк, звернувся до вірних з повчальним словом.

По закінченні богослужіння братія монастиря відслужила молебень до Всіх святих, після чого усім присутнім за спільну молитву подякував отець Лука та привітав всіх з воскресним днем. Опісля усіх вірян було помазано освяченим єлеєм.
Прес-Служба Свято-Воскресенського 
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"