Монастирські богослужіння в суботу поминання всіх, в Україні голодом заморених

24 листопада 2018 року Божого у Свято-Воскресенському монастирі на повстанських могилах відбулося поминальне богослужіння за всіх в Україні голодом заморених (1932-1933 рр.)

Літургію очолив з благословення намісника монастиря ігумена Онуфрія (Ляди) ієромонах Лука (Зань). За богослужінням було піднесено молитви за спокій усіх, які віддали своє життя під-час геноциду українського народу за весь час нашої історії.

Вкінці було відправлено поминальну панахиду за душі голодом заморених в Україні.

Після обіду о 16.00 у місті Здолбунові відбувся поминальний реквієм за жертвами голодомору (1932-1933 рр.) Братія монастиря взяла участь у цьому заході, де відслужили літію.

Опісля братією було відвідано Здолбунівський історичний краєзнавчий музей де всі присутні помолилися за душі невинно закатованих, яких було вбито у підземеллях цього приміщення.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах