Медичні працівники м. Рівного за Єдину Помісну Православну Церкви в Україні

Медичні працівники м. Рівного влаштували своєрідний флешмоб на підтримку Єдиної Помісної Православної Церкви в Україні.

"Ми живемо в час великих змін, в час відновлення державності України, а особливо сьогодні - у час її укріплення. Ми згідні з тим, що Автокефальна Церква – запорука незалежності нашої держави. Ми підтримуємо ініціативу Президента та висловлюємося за незалежну Помісну Православну Церкву в Україні" – такі основні тези доносять працівники охорони здоров`я у своїх зверненнях розміщуючи відповідні фото та відео у соціальних мережах.

На відео: Звернення медперсоналу Комунального підприємства «Рівненська обласна клінічна лікарня» на чолі з головним лікарем закладу Іваном Ярославовичем Зимою.