Монастирське богослужіння у 12-ту неділю по Пятидесятниці

23 серпня Cвята Православна Церква святкує Мчч. архідиякона Лаврентія, Сикста, єп., Фелікисима і Агапіта, дияконів, Романа Римських (258). Блж. Лаврентія, Христа ради юродивого, Калузького (1515).

У суботу ввечері у Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на "Повстанських Могилах" було відслужено  Вечірнє богослужіння.

А в сам недільний день Божественну Літургію, яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні насельника монастиря ієродиякона Євсевія (Качмара).

На запричасному стиху, з благословення намісника монастиря, проповідь виголосив ієродиякон Євсевій.

По завершенні літургії був відслужений молебень за Україну.

По завершенні молебню отець Онуфрій виголосив повчальну проповідь, також у свою чергу намісник подякував братії, та присутнім за спільну молитву і привітав усіх прихожан з воскресним днем.