Ігумен Онуфрій очолив богослужіння з нагоди престольного свята храму на честь преподобної Параскеви П`ятниці с. Солонів Радивилівського благочиння

10 листопада 2018 року Божого (28 жовтня ст.ст.) Свята Православна Церква вшановувала пам`ять мучениці Параскеви-П`ятниці - святої, яка жила в ІІІ-му столітті та завдяки своєму подвигу благочестивого християнського життя удостоїлася бути зарахованою до сонму святих угодників Божих.

Цього дня престольне свято храму відзначала Свято-Параскевоп`ятницька парафія с. Солонів  Радивилівського благочиння Рівненської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

На запрошення настоятеля храму - ієрея Петра Антонюка, святкові богослужіння очолив намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських могилах ігумен Онуфрій (Ляда). Йому співслужили  благочинний району протоієрей Ігор Данилюк, настоятель храму ієрей Петро Антонюк та запрошене духовенство.

По завершенні Літургії духовенством та присутніми вірянами було звершено хресний хід навколо храму з традиційними молебними піснеспівами та окропленням святою водою.

Після уставного многоліття з повчальним та вітальним словом до присутніх звернувся ігумен Онуфрій. Подякувавши всім за запрошення він побажав, щоб Боже благословення та заступництво мучениці Параскеви-П`ятниці було над кожним членом громади, щоб в їхніх домівках панував мир та злагода, а Господь щоб обдаровував своїми милостями та щедротами.

Вкінці активних парафіян було нагороджено архієрейськими грамотами  та відзнаками від благочинного району які вручив протоієрей Ігор Данилюк.

На завершення настоятель з парафіянами подякували  отцю Онуфрію, і вручили йому букет квітів, подякували і всьому запрошеному духовенству за те, що розділили із громадою радість святкування престольного свята, головною окрасою якого було соборне богослужіння.

Прес-служба Гурбинського
Свято-Воскресенського чоловічого монастиря